Tetovaný

Netrpělivě očekávaný 4. díl Démonského cyklu Petera V. Bretta už má stanoveno oficiální datum vydání. Trůn lebek (The Skull Throne) vyjde 24. března 2015 v US a UK. Česká verze bude následovat opět s několikaměsíčním zpožděním, pravděpodobně na konci listopadu 2015.

Také byla odhalena nová obálka z dílny Larryho Rostanta a je (jak jinak) úžasná. Tentokrát se na obálku čtvrté knihy dostává Renna, která se původně měla objevit už na coveru Války za bílého dne. Třetí kniha však, jak už víme, byla především záležitostí Inevery, a tak si Reena musela ještě chvíli počkat. Tak co na cover říkáte?

Takto tedy vypadá americká verze obálky knihy The Skull Throne. Britská verze coveru je zatím stále ve fázi zpracování, ale mělo by se jednat o tentýž obrázek Larryho Rostanta.

Někteří (včetně mě) by možná na obálce rádi viděli spíše některého z našich původních známých hrdinů (Leeshu nebo Rojera), ale když pak člověk uvidí tak úchvatný cover Reeny, určitě ho to obměkčí. Alespoň mě ano. To tajemné prostředí, chraněný tesák, ten nebezpečný pohled. Zkrátka paráda. Nemůžu si pomoct, ale první myšlenka, která mi prolétla hlavou při prvním pohledu na tento cover, byla: Tyjo, to je snad Katniss z Hunger Games. 🙂

A co vaše první dojmy? Piště do komentů.

Rubrika: Novinky
 1. Vojtěch Krška napsal:

  Tak jsem dnes poprvé zabrousil na stránky mého oblíbeného příběhu a chci se zeptat, jestly to datum 4 dílu je opravdu aktuální? Na jednom zahraničním webu jsem totiž zahlédl datum October 2015, tak nevím… 🙁

  • admin napsal:

   To datum vydání (konec března 2015) se týká pouze US/UK verze. Informace je z oficiálních stránek Petera V. Bretta. České vydání knihy je plánováno na konec května 2015, ale kdoví jestli to nebude i později. Každopádně už se to blíží. 🙂

 2. Franta Veselý napsal:

  Tak už je tady konec června a furt nic. Psal jsem Tridistri, jestli to plánujou vydat (případně kdy) a bez reakce. Není nějaké info, které je běžným smrtelníkům nedostupno?

  • admin napsal:

   Datum českého vydání je bohužel hodně spekulativní. U Války za bílého dne Triton uváděl ty cca 3 měsíce, tentokrát to bohužel bude trvat déle. Musíme si počkat až do podzimu.

 3. David napsal:

  tak jsem si taky dovolil napsat Tritonu a mě odpověď dali. Český překlad se chystá až na říjen 2015. ALe jedná se jen o orientační datum. Nechtějí prý dát přednost rychlostí před kvalitou.

 4. Ondra napsal:

  Proč tak pozdě když to mělo být na konci května

Zanechat komentář