Tetovaný

Čekání je u konce! Démonský cyklus ožívá dalším pokračováním s názvem Trůn lebek (The Skull Throne).

Kdo by to byl řekl, že od vydání Války za bílého dne uplynuly bezmála tři roky. Jak vzdálená nám přišla vidina Trůnu lebek, jak hořce jsme naříkali nad překvapivým koncem Války za bílého dne, jak netrpělivě se dušovali, že se dalšího pokračování snad nedočkáme. Nyní naše čekání končí, protože se konečně s chutí a plní dychtivého očekávání můžeme zakousnout do nového pokračování.

Peter V. Brett se rychle zařadil mezi jednoho z nejúspěšnějších nových spisovatelů fantasy. Čtenáři z celého světa přijali jeho svět a hrdiny s nadšením a dychtivostí. Po Tetovaném, Pouštním Kopí a Válce za bílého dne nyní přichází Trůn lebek, a tak se konečně opět setkáme se všemi POV postavami, které jsme poznali a zamilovali si je v předchozích dílech. Démonský cyklus navzdory svému „mládí“ patří mezi epické fantasy série a apeluje tak i na fanoušky takových autorů jako jsou Terry Brooks, George R.R. Martin, David Eddings a Robert Jordan.

Jelikož Trůnu lebek předchází tři knihy, tedy přibližně 1 800 stran skvělého příběhu, můžete mít jejich obsah po dlouhém čekání trochu zamlžený. Připomeňte si, co důležitého se stalo v Krasii, Osvoboditelově Kotlině, Tibbetské Říčce a svobodných městech, vzpomeňte, jakým hrozbám naši hrdinové čelí a jaké lstivé démony Jádro vyvrhlo, abyste byli připraveni sledovat jejich další osudy ve čtvrtém pokračování Démonské ságy.

Děj Tetovaného (The Painted/Warded Man)
Děj Pouštního Kopí (The Desert Spear)
Děj Války za bílého dne (The Daylight War)

Tetovaný (The Painted/Warded Man) 2009
Pouštní Kopí (The Desert Spear) 2011
Válka za bílého dne (The Daylight War) 2013
Trůn lebek (The Skull Throne) 2015

Rubrika: Novinky

Zanechat komentář