Tetovaný

Dnes odstartovala další kreativní soutěž o skvělé ceny, do které se můžete zapojit i Vy. Chtěli byste získat originální knihy Démonského cyklu podepsané autorem? Máte možnost. Peter V. Brett vyhlašuje soutěž v chranění.

Pravidla soutěže:

  • Využijte chrany a něco s nimi pochraňte. Můžete pochranit jakýkoli předmět, můžete chrany kreslit, malovat, vyšívat, rýt, dloubat, škrábat, můžete je zakomponovat do jedlého umění, můžete pochranit sebe. Zkrátka kreativitě se meze nekladou. Pokud se chcete inspirovat, podívejte se na tuhle úžasnou tvorbu fanoušků z minulé soutěže.
  • Výsledek své práce pošlete na tento email: contest@petervbrett.com
  • Soutěž začala 27. ledna 2014 a potrvá do 28. února 2014.

Hlavní cena
Kompletní podepsaný set knih Petera V. Bretta. Dostanete U.S. hardcovery všech tří knih Démonského cyklu The Warded Man (Tetovaný), The Desert Spear (Pouštní Kopí) a The Daylight War (Válka za bílého dne), dále  U.K. vydání The Great Bazaar & Brayan’s Gold (v ČR zatím nevyšlo) a Unfettered (v ČR zatím nevyšlo). A ještě navrch obdržíte také všechny komiksy Petera V. Bretta o Rudé Sonje.

První cena
Kompletní set knih Petera V. Bretta. Dostanete U.K. paperbacky všech tří knih Démonského cyklu a U.K. vydání The Great Bazaar & Brayan’s Gold.

Druhá cena
Kompletní set knih Petera V. Bretta. Dostanete U.S. paperbacky všech tří knih Démonského cyklu.

Tak co tomu říkáte? Takový kompletní Démonský cyklus v originále podepsaný autorem by nebyl marný. Pokud se rozhodnete zapojit do soutěže s nějakým svým výtvorem, určitě ho pošlete také na email tetovany.web@seznam.cz, a já zde vaše dílo vystavím po ukončení soutěže.

Rubrika: Novinky

Zanechat komentář